Zásilky do zahraničí

Na Slovensko a do Polska doručujeme zásilky za stejných podmínek, jako po České republice. O přijetí vaší objednávky do naší databáze budete informování emailem během několika minut po odeslání objednávky. Objednané zboží pro vás bezpečně zabalíme a pošleme neprodleně po obdržení objednávky. Při odesílání vás o expedici zboží budeme informovat emailem, ve kterém uvedeme přesnou částku za zboží včetně poštovného, způsob dodání a číslo zásilky. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 1 - 2 pracovních dnů.

Způsoby doručení

  • Zaslání na dobírku: Zboží je dodáváno na vámi uvedenou dodací adresu a platba probíhá dopravci při předání.
  • Osobní balík: Zboží je dodáváno na vámi uvedenou dodací adresu a platba probíhá předem. Doba odeslání se prodlužuje o cca 1 den. Odeslání můžete urychlit odesláním potvrzení o provedené platbě na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Termín doručení

  • DPD / Dobírka: Při objednání zboží v pracovní den do 13. hodiny expedujeme zboží označené jako skladem ještě tentýž den. Doručeno je ve většině případů následující pracovní den. V pracovní dny to tedy celkově činí max. 2 dny od přijetí Vaší objednávky. V případě platby předem se doba prodlužuje o cca 1 den. V ostatních případech dle informací u produktu.

Ceny dopravy

  • Slovensko a Polsko: Nad celkovou hodnotu nákupu 111 € / 500 zł zdarma. U celkové hodnoty nákupu pod 111 € / 500 zł je cena 5 € / 25 zł včetně DPH. Doba doručení se prodlužuje o cca 1 pracovní den. Platba za zboží se uskutečňuje v místní měně přes službu PayPal, nebo při převzetí zboží / dobírky od dopravce.

Možnosti platby

  • Dobírkou: Kurýrní službou DPD / Poczta Polska, platba probíhá přímo dopravci při převzetí zboží.
  • Platba předem na účet: Pro platbu předem použijte následující údaje pro převod celkové částky Vaší objednávky do naší banky: Fio Banka Opava, IBAN: CZ5620100000002500590405, BIC: FIOBCZPPXXX. Pro identifikaci Vaší platby použijte číslo Vaší objednávky. Pokud chcete urychlit odeslání, pošlete nám potvrzení o provedené platbě na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zboží bude odesláno po obdržení tohoto potvrzení. Jestliže platba nebude provedena do pěti dnů od vytvoření objednávky, tato bude zrušena.
  • PayPal: Účet číslo: 1851253369/0800. Po odeslání objednávky budete vyzváni k platbě formulářem PayPal. Po zaplacení jsme okamžitě PayPalem informováni, nemusíte posílat potvrzení platby.

Log in

create an account