Výměna a vrácení zboží

  • Veškeré zboží je možno vrátit do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu, nebo požadovat výměnu. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, nesmí na něm být provedeny nevratné úpravy a v ideálním případě v původním obalu. Toto ustanovení platí při nákupu zboží přes e-shop, na osobní převzetí zakoupeného zboží se toto zákonné ustanovení nevztahuje.
  • Pokud se rozhodnete pro vrácení zboží, prosíme kontaktujte nás a písemně uveďte, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vašeho čísla účtu či adresou pro vrácení peněz. Peníze vracíme neprodleně po doručení zboží. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Zboží je nutné pečlivě zabalit, tak aby nemohlo během přepravy dojít k poškození, popsání či jinému znehodnocení původních obalů a poškození samotného zboží.
  • Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost, nebo se nelíbí barva apod.) a chcete jej vyměnit, pošlete nám zboží zpět. Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost. Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme. Při výměně hradí zákazník poštovné.
  • Adresa pro zasílání zboží: Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31, 746 01 Opava, Česká republika

Log in

create an account