Kde sídlíme

Specializovaný e-shop FreSkiAlp.cz je doma ve sportovním obchodě Sportovní kurzy.cz, který je členem mezinárodní organizace Sport 2000 International, Ta sdružuje nezávislé obchodníky se sportovním zbožím ve střední Evropě. Obchod je umístěn v opavských Městských sadech, na Jaselské ulici č. 31 (budova Opavlenu a.s.).
Navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'.

Mapa obchoduKontakt:
Telefon: 601 363 122 (Po - Pá: 9.00 - 18.00 hod., So: 9.00 - 12.00 hod.)
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: od 9.00 do 17.00 hod.
Sobota: zavřeno
Neděle a státní svátky: zavřeno (pokud není uvedeno jinak)

Prohlédnout interiér:
Kliknutím zde zobrazíte interiér prodejny.

Zaměření obchodu:

Moderní sportovní servisní centrum
Nabízíme komplexní servisní služby v oblastech lyžování, skialpinismu, freeridingu, snowboardingu, inline bruslení, cyklistiky, scooteringu, skateboardingu. Spojujeme zkušenosti, preciznost, rychlost a profesionální vybavení s aktivním provozováním daného sportu.

Sjezdové lyžování / skialpinismus / freeride
V zimních měsících se specializujeme na lyže a vše potřebné k sjezdovému lyžování. Nabízíme profesionální servis, velký výběr, odbornou radu, vedeme lyžařské školy, pořádáme zájezdy a kurzy, vydáváme odbornou literaturu.

Snowboarding
Naše další zimní láska, carving na sjezdovce, nebo freeride ve volném terénu, a také vedení snowboardových škol, vzdělávací kurzy, profesionální servis. To vše nám pomáhá vám vybrat nejvhodnější výzbroj a výstroj z naší široké nabídky.

Běžecké lyžování
Logický zimní doplněk inline bruslí, skating nebo klasika, obojí umíme a aktivně provozujeme. A umíme také poradit a servisovat. Vyberete si běžky, vázání, hole, boty, vosky a další praktické doplňky.

Běh a turistika
Nabízíme to v čem sami běháme. Trail running, City Trail, Barefoot, Vibram FiveFingers, outdoorové sandále a doplňky.

Inline bruslení
Specializujeme se na inline bruslení a vše k tomu potřebné. Nabídneme vám velký výběr bruslí a doplňků, servis, tuning, dále sportovní poradenství, vedeme školy a kurzy inline bruslení, máme závodní rychlobruslařský tým.

Cyklistika
Jsme prodejci cyklistických značek Ghost, KTM, Amulet, Haibike, Mongoose, WheThePeople, Subrosa, Eastern Bikes, Haro, Schwinn, Mavic, Endura, Cratoni aj. MTB, silničky, freestyle BMX, citybiky, prodej, team, kurzy, servis.

Scootering
Freestyle koloběžky, náhradní díly, doplňky, servis a stavba custom koloběžek na míru. Logická návaznost na inline bruslení podpořená spoluprací s mnoha ridery z nového skateparku umístěného přímo vedle nás.

Longboardy & Cruiser / Skateboardy
Longboardy, cruisery a skateboardy, společně s náhradními díly, doplňky, kvalitním servisem, testovacími akcemi. Další kolečkový sport, kterému se věnujeme a který má v našem okolí ideální podmínky.

Log in

create an account