Uncategorised

Plnění láhví pro lavinové batohy

Nabízíme plnění a servis láhví lavinových batohů.

Napište nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s Vašim požadavkem a obratem Vám pošleme nabídku.

 

Servis lyží

Nabízíme kompletní servis hran a skluznic lyží na profesionálním stroji Wintersteiger Scout Plus. Více informací, technologie a ceny najdete zde.

 

Montáž skialpinistických vázání

Montujeme vázání Dynafit, Marker, Salomon a Fritschi s použitím profesionálních šablon a prověřených technologických postupů doporučenými výrobci.

 

Oprava skialpinistických vázání

Opravujeme nefunkční, nebo poškozená vázání předních výrobců s použitímoriginálních náhradních dílů.

 

Renovace skialpinistických pásů

Stoupací skialpinistické pásy ořežeme, nastavíme, zrenovujeme lepící vrstvu, impregnujeme, čistíme i mažeme. Servisujeme také bezlepidlové pásy.

Sportovně vzdělávací akce

Naše sportovně vzdělávací akce týkající se lyžování a skialpinismu najdete na našich domovských stránkách Sportovnikurzy.cz. Vyberte si ze seznamu akcí, které pořádáme a kde si můžete rozšířit vědomosti, zlepšit dovednosti a zároveň se skvěle bavit v kolektivu stejně orientovaných lidí, pod vedením zkušených lektorů, instruktorů a guidů. Po kliknutí budete přesměrováni na stránky Sportovnikurzy.cz, kde si můžete vybrat pro vás vhodný kurz a dozvíte se o podrobnostech, termínech, historii akce, či kontaktech a můžete se zde také přihlásit.

Specializovaný e-shop FreSkiAlp.cz je doma ve sportovním obchodě Sportovní kurzy.cz, který je členem mezinárodní organizace Sport 2000 International, Ta sdružuje nezávislé obchodníky se sportovním zbožím ve střední Evropě. Obchod je umístěn v opavských Městských sadech, na Jaselské ulici č. 31 (budova Opavlenu a.s.).
Navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'.

Mapa obchodu

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: od 9.00 do 17.00 hod.
Sobota: zavřeno
Neděle a svátky: zavřeno

Kde sídlíme

Specializovaný e-shop FreSkiAlp.cz je doma ve sportovním obchodě Sportovní kurzy.cz, který je členem mezinárodní organizace Sport 2000 International, Ta sdružuje nezávislé obchodníky se sportovním zbožím ve střední Evropě. Obchod je umístěn v opavských Městských sadech, na Jaselské ulici č. 31 (budova Opavlenu a.s.).
Navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'.

Mapa obchoduKontakt:
Telefon: 601 363 122 (Po - Pá: 9.00 - 18.00 hod., So: 9.00 - 12.00 hod.)
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: od 9.00 do 17.00 hod.
Sobota: zavřeno
Neděle a státní svátky: zavřeno (pokud není uvedeno jinak)

Prohlédnout interiér:
Kliknutím zde zobrazíte interiér prodejny.

Zaměření obchodu:

Moderní sportovní servisní centrum
Nabízíme komplexní servisní služby v oblastech lyžování, skialpinismu, freeridingu, snowboardingu, inline bruslení, cyklistiky, scooteringu, skateboardingu. Spojujeme zkušenosti, preciznost, rychlost a profesionální vybavení s aktivním provozováním daného sportu.

Sjezdové lyžování / skialpinismus / freeride
V zimních měsících se specializujeme na lyže a vše potřebné k sjezdovému lyžování. Nabízíme profesionální servis, velký výběr, odbornou radu, vedeme lyžařské školy, pořádáme zájezdy a kurzy, vydáváme odbornou literaturu.

Snowboarding
Naše další zimní láska, carving na sjezdovce, nebo freeride ve volném terénu, a také vedení snowboardových škol, vzdělávací kurzy, profesionální servis. To vše nám pomáhá vám vybrat nejvhodnější výzbroj a výstroj z naší široké nabídky.

Běžecké lyžování
Logický zimní doplněk inline bruslí, skating nebo klasika, obojí umíme a aktivně provozujeme. A umíme také poradit a servisovat. Vyberete si běžky, vázání, hole, boty, vosky a další praktické doplňky.

Běh a turistika
Nabízíme to v čem sami běháme. Trail running, City Trail, Barefoot, Vibram FiveFingers, outdoorové sandále a doplňky.

Inline bruslení
Specializujeme se na inline bruslení a vše k tomu potřebné. Nabídneme vám velký výběr bruslí a doplňků, servis, tuning, dále sportovní poradenství, vedeme školy a kurzy inline bruslení, máme závodní rychlobruslařský tým.

Cyklistika
Jsme prodejci cyklistických značek Ghost, KTM, Amulet, Haibike, Mongoose, WheThePeople, Subrosa, Eastern Bikes, Haro, Schwinn, Mavic, Endura, Cratoni aj. MTB, silničky, freestyle BMX, citybiky, prodej, team, kurzy, servis.

Scootering
Freestyle koloběžky, náhradní díly, doplňky, servis a stavba custom koloběžek na míru. Logická návaznost na inline bruslení podpořená spoluprací s mnoha ridery z nového skateparku umístěného přímo vedle nás.

Longboardy & Cruiser / Skateboardy
Longboardy, cruisery a skateboardy, společně s náhradními díly, doplňky, kvalitním servisem, testovacími akcemi. Další kolečkový sport, kterému se věnujeme a který má v našem okolí ideální podmínky.

Sportovní týmy

Závodní činnost patří neodmyslitelně k naší společnosti už mnoho let. Nabízíme zázemí oficiálních oddílů s pravidelnou tréninkovou činností a účastí na sportovních akcích všech úrovní v České republice i zahraničí. Vedeme a podporujeme tyto sportovní týmy:

Ochrana osobních údajů

  • Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží. Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu. Provozovatelem internetového obchodu FreeSkiAlp.cz je Mgr. Jiří Reichert, Lidická 9, 746 01 Opava, IČ: 73000299, DIČ: CZ6810210132.

Reklamace

  • Postup zákazníka a naší společnosti v případě, že přes veškeré naše úsilí o zachování vysoké kvality nabízeného zboží vznikne na straně zákazníka oprávněný důvod k uplatnění reklamace, se řídí reklamačním řádem podle zákona. Délka záruční doby je u veškerého prodávaného zboží standardně 24 měsíců a začíná běžet ode dne převzetí zboží. Reklamaci lze uplatnit pouze v záruční době.
  • Objeví-li se na zboží vada, je třeba reklamaci uplatnit neprodleně. Další používání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem k odmítnutí reklamace. Reklamované zboží musí být kompletní (např. nestačí pouze jedna bota, ale celý pár), čisté, suché a hygienicky nezávadné. Při reklamaci je třeba prokázat nákup zboží u nás, nejlépe dokladem o nákupu. V případě, že budete posílat zboží na reklamaci poštou, napište přímo na kopii dokladu důvod reklamace a stručně popište vzniklou vadu. Pokud se jedná o odstranitelnou vadu, má zákazník právo na bezplatnou, včasnou a řádnou opravu. Tuto vadu odstraníme neprodleně, nejpozději však do 30 dnů od uplatnění reklamace.
  • Záruční podmínky se nevztahují na tyto případy: Zboží bylo reklamováno po záruční době. Zboží bylo neodborně instalováno, upravováno či opravováno. Zboží bylo poškozeno živelnou událostí, tj. vodou, bleskem, ohněm či elektrickým proudem. Reklamace se týká vady, pro kterou byla sjednána nižší cena.
  • Záruční doba a životnost zboží jsou různé pojmy. Životnost zboží je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním používání může být životnost kratší než záruční doba.
  • Adresa pro zasílání / uplatnění reklamací: Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31, 746 01 Opava, Česká republika

Log in

create an account