scarpa-maestrale-RS-3-0 scarpa-maestrale-RS-3-0-3 scarpa-maestrale-RS-3-0-2 scarpa-maestrale-RS-3-0-4

Scarpa Maestrale RS 3.0

Výrobce Scarpa Email
Prodejní cena14241 Kč
Základní cena: 14990 Kč
Sleva -750 Kč
Skladem, expedujeme do 24 hodin.
Velikost
 • Popis
 • Hodnocení

Scarpa Maestrale RS 3.0 jsou navržené pro pokročilé skialpinisty, nová geometrie, nové technologie a nové materiály umožňují skvělé výkony a radost z jakéhokoliv kopce. Jsou o 20% tužší a jen o 10 gramů těžší, než klasické Maestrale 3.0. Při vývoji a výrobě tohoto nového modelu byla použita celá řada nových technologií. Ke komfortu nošení přispívá vnitřní termo botička Intuition Cross Fit Pro, Flex Performance Quick Step-In TLT systém pro snadné nastupování a vystupování z TLT vázání. Podrážka NScarpa® / Vibram® vyrobená ze směsi TOP85 nabízí vynikající trvanlivost a přilnavost. Vyhovuje normě DIN ISO 9523 a všem TLT vázáním na trhu. Novinkou pro zimu 19/20 je přidání systému Recco. Reflektorový lokalizační systém Recco pomáhá při lokalizaci lidí, kteří byli zavaleni lavinou. Záchranáři vysílají ze speciálních přístrojů radarové signály, tyto signály jsou odráženy reflektorem Recco integrovaným v botě lyžaře. Pomocí tohoto systému je možné zavalené oběti najít za podstatně kratší dobu než obvykle. Reflektor Recco funguje bez baterií a vždy zaručí nutné bezpečí.

Použité technologie:

BI INJECTION SHELL - SCARPA® představuje tuto novou technologii vstřikování dvou vysoce výkonných materiálů

CARBON GRILAMID LFT® a GRILAMID®. Ta pomáhá vytvořit skelet, který nabízí neuvěřitelný výkon a vysokou torzní tuhost a to až do oblasti špičky.

WEB FRAME CARBON DESIGN - speciální tvarování v oblasti paty připomínající sluneční paprsky, které střídá různé tloušťky stěn skořepiny. Tento tvar nabízí dostatečnou oporu v klíčové oblasti boty, při současné úspoře hmotnosti.

SPEED LOCK PLUS - mechanismus přepínání mezi režimy ski/walk se snadno odemkne a zajistí díky pružině, která zlepšuje funkčnost páky. Systém je zdokonalením technologie Friction Free. Mezi spodní částí skeletu a komínem není žádná spojovací "tyč", což umožňuje pohyb "bez tření" během režimu walk.

EVO V-FRAME - zvláštní tvarování zadní části komínu ztužuje tuto část a zlepšuje přenos síly pří sjezdu. Součástí EVO V-FRAME je i propracované odvětrání skeletu. Kombinace designu a vrstev (kovová síť + membrána OUTDRY® + lehká látka) umožňuje velmi dobrou cirkulaci vzduchu. AXIAL ALPINE EVO - představuje to nejlepší z hlediska lehkosti a pohodlí. Ve spolupráci s Pebaxovým jazykem EVO TONGUE je zárukou nejlepšího výkonu.

WAVE CLOSURE SYSTEM - je nový uzavírací systém vyrobený výhradně pro firmu SCARPA®. Poskytuje stejnou pevnost jako dvě klasické přezky a výrazně snižuje hmotnost skeletu. Jedna přezka pracuje ve spojení s pevným lankem a zajišťuje jednotné a bezpečné stažení, což má za následek bezkonkurenční přizpůsobení a výkon.

HRS STRAP - pásek v oblasti nártu zakončený sponou s ráčnou umocňuje tuhost v jazyce a zároveň díky dobré fixaci nohy v patě zvyšuje výkon při stoupání.

THOR BUCKLES - nové spony vyrobené z hořčíkové slitiny, která je pevná a přitom lehká. Upravený tvar nabízí snadnou manipulaci i v rukavicích.

THOR RACK - lýtková spona je navržena tak, aby efektivně obepnul oblast lýtka během fáze chůze i sjezdu. První zub žebříčku je umístěn obráceně a je navržen tak, aby udržoval sponku ve správné poloze, zatímco páka Tour-Lock zabraňuje úplnému otevření spony. Před sjezdem jednoduše posuňte sponu do jednoho ze čtyř dalších zubů. Rozšířená konstrukce zlepšuje rozložení uzavíracího tlaku, každý zub nabízí posun o 7 mm.

POWER STRAP LITE - nový tvar velkro pásku zakončený širokým okem pro snadnou manipulaci a dokonalé stažení horní části komínu. ASYMMETRIC SPOILER XT - vyjímatelný spoiler, který díky své nastavitelné výšce nabízí přizpůsobitelnou podporu zadní strany komínu.

Vlastnosti:

 • Model 2019/20
 • Všestrannost
 • Výborné odvětrání
 • Maximální komfort
 • Přesné vedení lyže
 • Rozsah pohybu komínu 60°
 • Certifikace na TLT vázání
 • Podrážka Vibram
 • Materiál: Carbon Grilamid LFT®, Grilamid, Pebax
 • Vnitřní botička: Intuition Cross Fit Pro, tepelně tvarovatelná
 • Šířka ve špičce 101 mm
 • Hmotnost 1450 g (1/2 páru velikosti 270)
 • Použití pro Ski Touring, Free Touring
 • Tabulka velikostí Scarpa
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Log in

create an account